x
O R Y E M M A K İ N A

KURUMSAL

ORYEM'E HOŞ GELDİNİZ

12YIL

DENEYİM

HAKKIMIZDA

Yem teknolojileri sektörünün önemli temsilcilerinden biri olan Oryem Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, yarım asırdır Türkiye’nin önde gelen değirmen sektöründen sonra yem sektöründe de 15 yıldan daha az bir zaman da pazarda yerini almayı başarmıştır. 2012 yılından bu yana Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesislerinde faaliyetini sürdüren firmamız müşterilerine daha yenilikçi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için sektör ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı ülkelerinde yapılan bütün fuarlara katılım sağlayarak teknolojik yenilikleri takip etmektedir. Böylece sürdürülebilir bir sanayi politikası uygulayarak müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm üretilebilmektedir.

Oryem Makine Sanayi Ve Tic. A.Ş. olarak yem makinalarının tasarımı, üretim ve anahtar teslim olarak komple yem üretim sistemlerini kurma veya makina bireysel satış hizmetleri vererek, kaliteli, optimal, müşteri odaklı özel çözümler sunarak büyükbaş, küçükbaş, kümes ve diğer evcil hayvanlar için yem üretim hatlarını sonuca ulaştırmaktadır.

Oryem bu süreçte daha az enerji tüketimi, daha etkin, verimli, çevre ve kullanıcı dostu, sanitasyon odaklı hijyenik ürünler, müşteri ve çözüm odaklı üretim ve satış ve sonucunda müşteri memnuniyetini ana ilke edindiklerine dikkat çekerek yem sektörünün her alanında kullanılan makineleri, bunlara ait komponentleri, sistem ve çözüm önerilerini, anahtar teslimi işletmeleri, gerekli modifikasyonları yani müşterinin ihtiyaç duyabileceği her noktada hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Oryem, tesis üretiminde doğru adımlarla ilerlemek için, kullanılacak ekipmanların en doğru şekilde üretime dâhil edilmesini teknoloji kullanımı ile birleştirmiştir. Dolayısı ile kapasitenin ve kalitenin birbirinden bağımsız olmadığını faaliyete geçirmiş olduğu tesisler ile gururla sektöre sunmuştur.

40 yıllık imalat tecrübemizle Dünya üzerinde 6 adet yedek parça ofisi ve 12 adet satış ofisimiz bulunmaktadır. Bu sayede şirketimizin yurt dışı ihracat potansiyeli %95’in üzerinde olup müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Başa Dön