x
O R Y E M M A K İ N A
KITALARI AŞAN

DENEYİM

GÜVENİLİR

Yem Değirmen Makineleri Firmanızı Tanıyın

Yem teknolojileri sektörünün önemli temsilcilerinden biri olan Oryem Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, yarım asırdır Türkiye’nin önde gelen değirmen sektöründen sonra yem sektöründe de 15 yıldan daha az bir zaman da pazarda yerini almayı başarmıştır. 2012 yılından bu yana Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesislerinde faaliyetini sürdüren firmamız müşterilerine daha yenilikçi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için sektör ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı ülkelerinde yapılan bütün fuarlara katılım sağlayarak teknolojik yenilikleri takip etmektedir. Böylece sürdürülebilir bir sanayi politikası uygulayarak müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm üretilebilmektedir.

40 yıllık imalat tecrübemizle Dünya üzerinde 6 adet yedek parça ofisi ve 12 adet satış ofisimiz bulunmaktadır. Bu sayede şirketimizin yurt dışı ihracat potansiyeli %95’in üzerinde olup müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

“ Kalite-verimlilik-müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen ORYEM, yem değirmenciliği alanında lider konumlardan birini almış olup, ürünlerine teknolojik yenilikler katarak aynı doğrultuda yoluna devam edecektir. “

CEO - Mevlüt ORAL

KURUMSAL TANITIM FİLMİMİZ VE DİĞER TÜM VİDEOLARIMIZI İZLEMEK İÇİN LÜTFEN YOUTUBE KANALIMIZI ZİYARET EDİNİZ

Başa Dön